משחקי דגים

משחקים » משחקי דגים

 • Addictive Angling
  Addictive Angling
  משחק דייג מעולה! המשחק מאוד מאתגר בניגוד למשחקי דייג שונים. זה רק אתם והדגים! אין ספורט יותר מרגיע מזה!
  משחקים: 22676       ציון הגולשים: 4 כוכבים
 • אגם הדיג - Lake Fishing
  אגם הדיג - Lake Fishing
  אגם הדיג הוא משחק מאוד נחמד שבו אתם יכולים להתנסות בדיג אמיתי באגם אמיתי. זרקו את החכה לתוך המים וחכו עד שתתפסו דג. אחר כך תוכלו לראות איך הדג נראה, נקרא וכמה הוא שוקל.
  משחקים: 13168       ציון הגולשים: 4 כוכבים
 • מלתעות - Syndey Shark
  מלתעות - Syndey Shark
  מלתעות הוא משחק גם גרפיקה מעולה שבו אתם מגלמים כריש שמטרתו היא לאכול בני אדם. כדי לבצע נשיכה מושלמת עליכם לצלול עמוק בעזרת החיצים ואז לעלות לפני הים. לחיצה על A תורה לכריש לנשוך. על כל נשיכה מוצלחת תקבלו ניקוד. בהצלחה!
  משחקים: 12731       ציון הגולשים: 4 כוכבים
 • צלילה אל האוצר - Seascape
  צלילה אל האוצר - Seascape
  משחק צלילה מיוחד בו אתה מביט מבעד למשקפת הצוללן תוכל לבדוק בסמל מצד ימין למעלה את המשימה שלך ולפיה תאסוף חפצים, צלם תמונות ותשלים את המשימה על מנת לצבור כסף
  משחקים: 12321       ציון הגולשים: 4 כוכבים
 • מתקפת הכריש - Shark Attack
  מתקפת הכריש - Shark Attack
  מתקפת הכריש הוא משחק שבו עליכם להצטרף לצוללן מעמקים אשר מחפש אוצר אבוד. האוצר מוגן על ידי כרישים אימתניים. עליכם לעזור לו לחלץ את האוצר.
  משחקים: 11462       ציון הגולשים: 4 כוכבים
 • טייקון דגים - Fish Tycoon
  טייקון דגים - Fish Tycoon
  טייקון דגים הוא משחק שבו אתם מנהלים חנות דגים. אתם קונים דגים חדשים. מוכרים דגים ללקוחות. וכמובן מטפלים בדגים שחיים אצלכם באקוואריום.
  משחקים: 10576       ציון הגולשים: 4 כוכבים
 • דג ברשת - Net Fish
  דג ברשת - Net Fish
  דג ברשת הוא משחק שבו עליכם לגדל דג בתוך אקווריום. עליכם להימלט מפני הדגים הגדולים הטורפים. ועליכם לאכול את האוכל, וגם את הדגים הקטנים.
  משחקים: 10548       ציון הגולשים: 4 כוכבים
 • זירת הדגים
  זירת הדגים
  בתור חוקרי ים תצטרכו לטייל בעולם ענקי של דגים ולחקור אותו עד תום.
  משחקים: 10443       ציון הגולשים: 4 כוכבים
 • הולכים לדוג - Gone Fishing
  הולכים לדוג - Gone Fishing
  הולכים לדוג הוא משחק שבו עליכם לגדל בחווה שלכם דגים אקזוטיים שלא נראו עוד מעולם. במשחק יש 90 שלבים מרתקים, המון בניינים חדשים והמון הפתעות.
  משחקים: 9860       ציון הגולשים: 4 כוכבים
 • קרב סרטנים - Ultimate Crab Battle
  קרב סרטנים - Ultimate Crab Battle
  בואו להלחם בסרטן הענק והמפחיד. על מנת לחסל אותו תצרכו לירות בו בכל הכוח והעוצמה ולקוות שהוא יפגע בכם כמה שפחות! הזהרו הוא שולט בכל ויכול גם לשלוח עליכם כרישים טורפים!
  משחקים: 9632       ציון הגולשים: 4 כוכבים
Addictive Angling
08/01/2008
Addictive Angling
משחקים: 22676
4 כוכבים

משחק דייג מעולה! המשחק מאוד מאתגר בניגוד למשחקי דייג שונים. זה רק אתם והדגים!..

Huge Catch
05/09/2008
Huge Catch
משחקים: 14948
3 כוכבים

משחק דייג מקורי רק שהפעם אין צורך לא בחכה ולא בפיתיון! פשוט תתפסו את הדגים..

Big Fish
23/04/2008
Big Fish
משחקים: 22345
3 כוכבים

לא תמיד רציתם לדוג דגים מבלי לגעת בפיתיונות או בגדים? מבלי להירטב או..משחקי דגים היא קטגוריית משחקים מגניבה ומגוונת מאוד המכילה תחתיה סוגים רבים של משחקי אונליין אשר המכנה המשותף לכולם הוא העיסוק בדגים, משחקי דגים הנחשבים לתת-ז'אנר לתחום משחקי היות הם קטגוריה פופולארית מאוד ייתכן בשל היופי והדמיון שהעולם התת- מימי משרה על בוני וממעצבי המשחקים. משחקי דגים לרוב מתאפיינים בגרפיקה מרהיבה של מעמקי האוקיינוס, עוסקים ביצורים תת מימיים כמו דגים שונים ומגוונים, תמנונים, אצות אלמוגים ועוד שאר חי וצומח נפלא המצוי בדרך כלל על קרקעית האוקיינוס.

את משחקי הדגים ניתן לחלק למספר סוגים של משחקי אונליין. הסוג הראשון הוא משחקי דיג. הדיג שמעבר להיותו מקצוע או תחביב יש הרואים בו ממש ספורט מאתגר. משחקי דגים המבוססים על דיג לרוב מציבים לשחקן מטרה לדוג כמה שיותר דגים באמצעות חכתו, הניקוד עולה ככל שמצליחים לתפוס דגים שמנים יותר או ייחודיים יותר. סוג אחר של משחקי דגים הם אותם סימולאטורים של העולם התת מימי חוויות אוקיאניות הגובלות ממש במשחקי פעולה מדמות לשחקנים את העולם התת מימי המגוון ושעבור רובנו סמוי מן העין. ניתן למצוא משחקי צלילה רבים בהם המטרה היא להשיג יעדים ומטרות המוגדרים מראש או לתפוס כמה שיותר דגים תוך כדי צלילה.

האטרקציה המרכזית בעולם משחקי דגים הוא כאמור הנופים התת מימיים המספקים תמונות רקע צבעוניות עולם שלם ייחודי וסודי הנגלה לעיני השחקן כבמעשה קסם.

באתר גיימבו משחקים עשרות משחקי דגים שונים ומגוונים. תוכלו לשוט, לשחות, לדוג ולכייף מעל המים ומתחתם, לפגוש סוגי דגים שטרם ראיתם במציאות וכאלה שניתן לראות רק בעולמות ווירטואליים.

עוד בנושא משחקי דגים

כניסה לגיימבו עם הפייסבוק שלי

הצטרפו אלינו לפייסבוק