גיימבו משחקים

משחקי אגרוף בגיימבו

משחקי אגרוף תופתעו אולי לשמוע הם תת ז'אנר בתחום משחקי הספורט שהרי אגרוף מעבר להיותו דו-קרב רווי אלימות בין שני מתאבקים חזקים וחסונים הוא ענף ספורט רשמי מזה שנים שאפילו זוכה לייצוג מכובד ומשמעותי באליפויות ותחרויות מאורגנות. לספורט האגרוף חוקים ברורים ומבעד לסיפור המסגרת הפשוט של שני מתאבקים ההולמים זה בזה מכות אגרופים בכוח רב עומדים חוקים מובנים וברורים כיאה לענף ספורט מכובד ששורשיו עוד במשחקים האולימפיים בימי יוון העתיקה.

משחקי אגרוף אונליין מתחלקים לשני סוגים עיקריים. הסוג המרכזי אליו משתייכים מרבית משחקי האגרוף הוא משחקי אגרוף המבוססים על ענף הספורט התחרותי. במשחקים אלה המתמודד נמצא בתוך זירה ועליו לנהל קרב אגרוף מקצועי בדיוק על פי החוקים האולימפיים של ספורט האגרוף. במשחקים כאלו על השחקן להפגין יכולת תמרון, זריזות ואתלטיות כמו גם יכולת לתקוף את היריב תוך ניצול נקודות תורפה וחולשות בצורה יצירתית ומקצועית.

משחקי אגרוף אחרים שמשתייכים לתחום האגרוף הפחות ממוסד הם כל אותם משחקי מכות ומהלומות שמוצאים מתחום הזירה הספורטיבית ועוברים אל הרחוב, אל המרחבים הפתוחים ואל קרבות העבריינים. משחקים אלו אומנם חוסים תחת הגדרת משחקי האגרוף, אך הם כבר הרבה פחות ספורטיביים ובהם המטרה היא ללא ספק להלום ביריב במקסימום עוצמה וכוח על מנת להכניע אותו ולהביא לניצחון מוחץ שלך על פני היריב שבמשחקים הללו הוא לרוב האויב.

גיימבו משחקים מציע לכם מגוון רחב של משחקי אגרוף מכל הסוגים והמינים. תוכלו להתאבק בסגנון ספורטיבי במשחקי ספורט של ענף האגרוף כמו גם להתאבק בסגנון פריסטייל ללא חוקים וללא כללים, אך זכרו שלא להעביר את האלימות מהמשחק הווירטואלי אל החיים האמיתיים במציאות.
 

הצטרפו אלינו לפייסבוק

משחקי אגרוף

Muay Thai
Muay Thai

משחק מכות קלאסי שבו תצטרכו להביס בנוק אאוט את כל היריבים שלכם שפשוט לא מפסיקים להגיע ולהאבק בכם

Wrestling Legends
Wrestling Legends

האתגר האולטימטיבי עבור אוהדי היאבקות! בחרו לוחם מתוך ארבעה לוחמים שונים, כל אחד עם המהלכים והסגנון שלו כדי...

Tifosi
Tifosi

משחק מכות מצויין, בכל שלב אתם נלחמים ביריב אחר, יש שם המון יריבים חזקים שתצטרכו לנצח.

הכה את המומחה
הכה את המומחה

זהו משחק מגניב בו אתם יכולים לבחור במספר טכניקות של אגרוף וממספר כיוונים ולהכות כמה שיותר את המומחה שמולכם.

אגרוף ברחובות - Crazy Flasher 2
אגרוף ברחובות - Crazy Flasher 2

בעזרת מקשי האותיות תוכלו לנהל קרבות איגרוף ויריות ברחוב. הכו את המתמודד מולכם כמה שיותר מהר ונסו להתחמק...

נוקאוט - Knockout
נוקאוט - Knockout

משחק איגרוף פשוט וכיפי בו תצטרכו לתת ליריב כמה שיותר אגרופים לפנים כדי להגיע לנוקאוט

Roboxer 2
Roboxer 2

השתמשו במקשי ה-Z וה-X כדי לחסל את הרובוט המתאגרף שמולך!